BESTCAR ELEKTRICKÉ AUTÍČKO DŽÍP DRIVE RED

Neohodnotené
Značka: BESTCAR
Dostupnosť Skladom (1 ks)
259 € –12 % 229 € 190,83 € bez DPH
BESTCAR ELEKTRICKÉ AUTÍČKO DŽÍP DRIVE RED
Neohodnotené
Značka: BESTCAR
BESTCAR ELEKTRICKÉ AUTÍČKO DŽÍP DRIVE RED
259 € –12 %

BESTCAR ELEKTRICKÉ AUTÍČKO DŽÍP DRIVE WHITE


Ktoré detí   nesníva o tom, že by mohol sedieť za ovládacími prvkami vlastného vozidla a vydať sa na výlet ? S naším červeným offroadom  je to možné! Vozidlo s batériami  uľahčuje rodinné výlety a prechádzky, čo umožňuje dieťaťu pohodlne a príjemne cestovať.
Niekoľko výhod detského automobilu s batériou, ktorá určite splní očakávania vášho dieťaťa. Výrazná farba v kombinácii s veľkou pevnou konštrukciou, intuitívne ovládanie,plynulý rozbeh, kľúčový spínač, 2,4G diaľkové ovládanie zahrnuté v súprave, dokonale zladené komponenty.

 

Detské vozidlo poháňané  výkonnými motormi a 12V 7 Ah batériou nikoho nesklame. Vozidlo výraznej farby priťahuje pozornosť okoloidúcich so štvorfarebnou halogénovou čelenkou a moderným originálnym dizajnom.

Detské auto pre batériu skrýva prvotriedne vybavenie. Mäkké sedadlo široké 38 cm bolo ukončené čiernou ekologickou kožou, čím sa zvyšuje komfort cestovania. Sedadlo vodiča je opatrené bezpečnostným pásom, ktorý v duete s vnútornými dverami zaručuje bezpečnú hru. Vo vnútri auta je podsvietený kokpit, ktorý imituje rôzne hodiny a indikátory, ako aj hudobný prehrávač - v jeho kryte je  MP3, port pre slúchadlá, SD kartu a USB. Myslíme si, že zvukový panel osloví každého vodiča niekoľko rokov.
Pri výbere auta pre batériu stojí za to venovať pozornosť konštrukcii na mäkkých EVA kolesách a tlmičoch, ktoré zaručujú najvyšší komfort jazdy na rôznych typoch povrchov. Ako prezentované vozidlo funguje? Auto je vybavené štartovaním na kľúč. Po otočení vyberte páku na pravej strane smer jazdy a potom stlačte plynový pedál. Nebojte sa - vozidlo môžete neustále ovládať pomocou dodávaného diaľkového ovládača 2,4G.
Veľkou výhodou červeného modelu džípu  je rukoväť ukrytá za vozidlom, ktorá uľahčuje prepravu vozidla v núdzovej situácii, napríklad pri vybití akumulátora a otvorení zadného priestoru vo forme rezervného kolesa. Dieťa si tam bude môcť uložiť svoje cestovné doplnky.
Červený džíp je podľa inštrukcií výrobcu určený všetkým deťom starším ako 3 roky, ale diaľkové ovládanie obsiahnuté v súprave umožňuje jazdiť mladším deťom hrať. Detské elektrické vozidlo bolo označené CE certifikátom, ktorý dokazuje jeho bezpečnú a silnú konštrukciu. Červený džíp prinesie každému malému vodičovi obrovskú radosť - vyskúšajte si to sami.
Rozmery balíka:
- 112 cm x 63 cm x 43 cm.
Hmotnosť balíka:
- 20 kg
Vozidlo pre batériu

Motor:  2x12V 35W

Batérie: 1x12V 7Ah

Prevodovka: 3 rýchlosti - dopredu - pomalá, stredná, rýchla

dozadu - jedna rýchlosť stála

Rozmery vozidla: 112 cm x 70 cm x 63 cm

Rýchlosť: 2-6 km / h

Vlastná hmotnosť: 18 kg

Max. Nosnosť: 30 kg

Doba nabíjania: 8 hodín až 10 hodín

Doba jazdy : 1-1,5 hodiny v závislosti od terénu, spôsobu jazdy a hmotnosti dieťaťa

Brzda: Automaticky po uvoľnení plynového pedálu

bezpečnostné pásy

Otvoriteľné dvere:

Kreslá: mäkká ekokoža

Kolesá: mäkké EVA kolesá

Diaľkové ovládanie: 2.4G svetlá

Predné LED diódy

Audio: MP3 vstup, melódie, SD, USB 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické vozidlá
Hmotnosť: 19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: